دَم
     
  
مطالب منتخب:
<--!دیار لوگو-->

<نوشته های خودم در زمان جاهلیت!>آرشیو وبلاگ قبلی
آرشیو
موضوع بندی
یکشنبه 26 اردیبهشت‌ماه سال 1389
قضا و قدر!

1. ایما نمی دانیم چطور است که رافت اسلامی شامل حال همه می شود جز مسلمان، می گویند به مادران آن سه آمریکایی که بیایید فرزندانتان را ببینید، آن دختر خانم فرانسوی را هم که دادند رفت؛ این زید آبادی ایرانی(و می دانیم مثل او هستند نفراتی دیگر) مسلمان شیعه اما کماکان بدون ملاقات با خانواده و در شرایط بد زندان نگهداری می شود. 

خارجی ای را که متهم به جاسوسی است می گذارند برود خانه اش یا با فلان نماینده فلان کشور غربی دیدار کند و زبان بسته های وطنی را با این دلایل "محکم" که پرونده تکمیل نیست یا مورد امنیتی است ممنوع الملاقات می کنند.

جای خیواندم کسی را که محکوم به اعدام شده بود، در دادگاهی دیگر 3 سال و نیم حبس دادند اگر این خبر صحت داشته باشد... چیزی برای گفتن باقی نمی ماند. به نظر ایما که چیز غیر منطقی این وسط وجود ندارد بعد از انتخابات خرداد 88 این اتفاقات کاملا منطقی است، امیدواریم از این منطقی تر نشود.

2. در اسرائیل فاش کننده اسراسر "هسته ای" آن هم از نوع بمب اش "فقط" به زندان محکوم می شود و در آمریکا عامل ترور سناتور محبوب، برادر جان اف کندی که کاندیدای پیشروی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بود او نیز با تغییر قانون "فقط" به زندان می افتد؛ این بابا یک مهاجر عرب فلسطینی است.


تعداد بازدیدکنندگان: 248890

Powered by BlogSky.com

designed by DAAM group

عناوین آخرین یادداشت ها