X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
 
     
                  
دَم
   
 
مطالب منتخب:
<--!دیار لوگو-->

<نوشته های خودم در زمان جاهلیت!>آرشیو وبلاگ قبلی
آرشیو
موضوع بندی
یکشنبه 28 خرداد‌ماه سال 1391
پدر بزرگ و ساواک؛ من و ...

   پیش از انقلاب در دهه 50 زمانی که پدر بزرگ رییس فرهنگ و هنر بندرلنگه بود، از امکانات آن اداره برای انتشار اعلامیه های آیت الله خمینی استفاده می کرد. ساواک از این ماجرا خبر داشت، چند بار احضار و با رییس ساواک آن شهرستان ملاقاتی ترتیب داده شد، بعد از آن جلسات فشارها بیشتر شد مثلا خانه زیر نظر بود یا گهگاه می آمدند سراغ اش را بگیرند، همین! از او پرسیدم در طول این مدت بی احترامی از ساواک دیدید؟ و گفت: ابدا! این واکنش یک دستگاه امنیتی بود که الان می گویند CIA برای گسترش امپریالیسم و سرکوب ملت ایران ساخته بود.

   آدمی اگر این ماجرا را بشنود و خوداش تجربه مشابهی داشته باشد، ناخودگاه دست به قیاس می زند[...] فقط این را بگویم که پدر بزرگ گفت اگر رفتی، به آنها بگو و از قول من هم بگو: ما انقلاب کردیم تا این وضعیتی که الان هست، نباشد. 

   من نگفتم و البته جایی هم گفتم سخن حق را یا نمی شود گفت یا با لکنت فقط می شود گفت... اما میدانم آنها که باید پیام را دریافت کنند بعد از این دریافت کرده اند، باشد که حقیقتی بر آنها آشکار گردد، اگر وجدان پاکی وجود داشته باشد.شنبه 6 خرداد‌ماه سال 1391
یک پست کاملا سیاسی

1. من عصبانیم چون باید کنفرانس خبری مذاکره کننده ارشد کشورم را از بی بی سی ببینم نه از زسانه های کشوری ام(آیا جک ها در مورد رسانه های سراسری ما حقیقت دارند؟ یا جک های کوچه و بازار... حقیقت های خیابانی اند: من به این باور...)، آیا آن سازمان تعیین می کند ما چه باید بشنویم و چه نباید؟ آیا آن سازمان به نماینده ما بی اعتماد است؟ من عصبانیم. 

2. من خوشحالم از صحبت های جلیلی که آنچه در پرده می گذشت را فاش گفت... 

3. زیر رحرف "زور" نمی توان رفت حتی اگر زور "پر زور" باشد، چون این انتخاب ارادی نیست! و آمریکا و سازمان های [...] هم ندارد. 

4. امیدوارم هیچ عقب نشینی و هیچ بده بستان پشت پرده ای در مسکو رخ ندهد، از آنهایی که الان در راس امورند از نظر من به جلیلی و رییس اش... تا مذاکرات مسکو می توان اعتماد کرد. امید که این کهنه سرباز حال این سرخورده را نگیرد!! 

5. دیپلمات با افغانی ها چه کرد؟! نگاه ما به افغانی ها و به سایر انسان هایی که "فعلا" از ما ضعیف ترند چیست؟ آیا آمریکا و پول و قدرت نظامی اش جایی ما را در شراکت با افغانستان به عنوان دو هم تمدن دور می گرفت؟  

6. حساب و کتابی هست یا شخص ها سرنوشت میلیون ها را تعیین می کنند؟ 

پ.ن: حقیقت را بدون لکنت نمی توان گفت... سخن حق هیچوقت رسا نیست... حق در[...].


تعداد بازدیدکنندگان: 249032

Powered by BlogSky.com

designed by DAAM group

عناوین آخرین یادداشت ها