X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
 
     
                  
دَم
   
 
مطالب منتخب:
<--!دیار لوگو-->

<نوشته های خودم در زمان جاهلیت!>آرشیو وبلاگ قبلی
آرشیو
موضوع بندی
جمعه 30 مرداد‌ماه سال 1388
روزهای بی قراری

چو عضوی بدرد آورد روزگار 

دگر عضوها را نماند قرار


جمعه 30 مرداد‌ماه سال 1388
یارب! این نو دولتان را بر خر خودشان نشان.

سه‌شنبه 27 مرداد‌ماه سال 1388
جرم اش این بود که اسرار هویدا می کرد

روزنامه اعتماد ملی بحمدالله تعطیل شد واقعا خطر بزرگی بود این روزنامه برای منافع و مصالح اسلام و مسلمین. نظام را به خطر انداخته و کاملا در راستای مخمل در آن می نوشتند، اما این خطر را دستکم نگیرید چراکه این یک سناریو از پیش طراحی شده بود تا کروبی اول آبروی نظام را ببرد بعد خطبای شجاع جمعه به دفاع از نظام پرداخته و مشت محکمی به دهان کروبی بزنند بعد کروبی از دست آنها عصبانی شده در نشریه مطالب مزخرفی چاپ کند تا به حق روزنامه اش تعطیل شود و بدین وسیله خوراک تبلیغاتی BBC و VOA تامین شود، باید اضافه کنم تمام این برنامه ها از جانب موسوی و عناصر پشت پرده وی مثل حجاریان طراحی شده است دستکم نگیرید آنها را حجاریان با امکاناتی که MI6 در اختیاراش قرار داده می تواند اغتشاشات را از زندان جهت بدهد.  

اما چه باک که با تمام این فتنه های تبلیغاتی ما هم کیهانمان را داریم: خدایا! از تو توفیق روزافزون برای نویسندگان کیهان خواستاریم و امیدواریم این نویسندگان شجاع که از جانب باندهای مافیایی قدرت تهدید می شوند بتوانند همچنان به کارشان ادامه دهند. هرکس نداند ما که می دانیم کیهان از جانب خاتمی ها و شجریان ها چه تهدیدها که نشد چه اتهام که به این روزنامه افشاگر زده نشد... به جد می توان گفت کیهان پدیده ایست در عرصه خبررسانی در جهان آنگاه که خبر را پیش از رخداد واقعه گزارش می کند، کسی نداند ما که می دانیم کیهان توسط سرویس های امنیتی انگلیس و آمریکا زیر نظر است ما که از اوضاع تحریریه جان برکف فداکار کیهان خبر داریم که حتی پول از جیب گذاشته تا روزنامه منتشر شود و چرخ های اطلاع رسانی شفاف مملکت لحظه ای متوقف نگردد در حالی که روزنامه های اعتماد ملی ملعون و اعتماد منفور از رانت باندهای مافیایی استفاده کرده و حتی با کمک آنها در قطارها، ادارات، سازمان ها و کلی جاهای دیگر توزیع و منافع اقتصادی آن مستقیما به مصارف مخملی می رسید تا موسوی برود در خیابان آدم اجیر و بر ضدنظام تحریک کند. 

به امید آزادی قلم نویسندگان کیهان از بند اسارت ضدفرهنگ ها به امید روزی که کیهان بتواند بدون دغدغه خاطر فحش خواهر-مادر چاپ کند و این آخرین سنگر آزادی را از چنگال مدعیان فاسد غربی اش بدر آورد.

   


@number @number @number @number >>

تعداد بازدیدکنندگان: 249037

Powered by BlogSky.com

designed by DAAM group

عناوین آخرین یادداشت ها