X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
 
     
                  
دَم
   
 
مطالب منتخب:
<--!دیار لوگو-->

<نوشته های خودم در زمان جاهلیت!>آرشیو وبلاگ قبلی
آرشیو
موضوع بندی
چهارشنبه 25 مهر‌ماه سال 1386
سیگار؛ این متبرک ملعون*

ما او را می کشیم، او ما را می کشد... ما چرا او را می کشیم؟ او زنده نیست اما توگویی او حرف می زند؟ چرا او حرف می زند؟ بعضا بوی بدی هم دارد،‌ لعنتی!  گاهی خوب و گاهی حالت را بهم می زند. چرا ما دست از سر او یا او دست از سر ما بر نمی دارد؟ بعضی هاشان گران و اغلب ای بدک نیستند.

چرا ما می پرسیم؟ پرده افتاد پس از طرح سوال... ابدی شد قصه طرح سوال.*

* برگرفته از "سلام،‌ خدا حافظ" مرحوم پناهی.


دوشنبه 23 مهر‌ماه سال 1386
صبح پیدا شده اما آسمان پیدا نیست*

  عید رضا هم عزا شد تا ما برویم و در غم رفیق شفیق دیگری شریک شویم. بلف می زنیم که عمرا بتوانیم چنین کنیم. آخر ترم قبل داداش کوچک اوس حسن اول ترم جاری پدر جوان رضای عزیز. مرگ در این سال ها دست از سر ما. رفقا و اطرافیانمان برنمی دارد. گویا ازرائیل کور شده ما را نشانه می گیرد بغل دستی را جوان مرگ می کند. عجب روزگار گهی شده: سپوختمان.

  رضای عزیز امروز می دانستم که دیگر پدر نداری همان وقت که تماس گرفتی و گفتی یتیم شدم. به تو من چه می بایست می گفتم. غم نخور... زندگی همین است مرگ حق است؟ گه در این حقیقت که جز رنج بدبختی ماها چیز دیگری برایمان ندارد. سهم ما هم از حقیقت گویا سوخته های تلخ آن شد.

  رضای عزیز پس فردا می بینمت چه بگویمت؟ خودت می دانی به حرف هایی که معتقد نیستم بر زبان نمی آورم. چیز دیگری هم که نمی شود گفت. رضای عزیز متهم ام کرده اند که بلد نیستم چیزی بگویم تسلایت بدهم وقتی ناله می کردی. آن را می پذیرم. غم آخرتان باشد که نشد حرف. ما که غم آخری ندیدیم همه شان لعنتی ها دنباله دارند ول کن نیستند.

  کی می شود ما غم آخر دیگران بشویم تا از شر این غم آخر گفتن ها و غم و آخر شنیدن ها خلاص شویم.

  کلیشه... کلیشه... دروغ های آشکار... زبانی که نمی چرخد... گلویی که بغض دارد. تو گریه می کنی و ما واقعا درکت نمی کنیم.


پنج‌شنبه 19 مهر‌ماه سال 1386

ایما وقتمان را طلا می کنیم آنگاه طلاها را پول و سپس خرج پرکردن وقتمان می کنیم و به این دور باطل و نیز ابتذال شرح حال نویسی در بلاگ دچار می شویم. اک هی... .


@number @number @number @number >>

تعداد بازدیدکنندگان: 249037

Powered by BlogSky.com

designed by DAAM group

عناوین آخرین یادداشت ها